1403/3/26 شنبه

نام کاربری
کلمه عبور

 

 

به بخش فروشندگان خوش آمدید.

فروشنده گرامی، شما نیز می توانید پس از مذاکره تلفنی و توافق با ما، در این بخش عضو شوند. ما برای محصوات شما مشتری می یابیم و شما پس از اطمینان از فروش آن محصولات، درصدی از مبلغ فروش را به عنوان پورسانت به ما می پردازید، که این درصد پورسانت در هنگام ثبت محصول توسط خود شما تعیین می شود.

 روش کلی کار بدین صورت است :  سعی کنید مشخصات محصولات خود را به گونه ای ثبت کنید که بازاریابهای بیشتری محصول شما را برای بازاریابی انتخاب کنند. هر گاه یک بازاریاب موفق شود یک مشتری برای محصول شما جذب نماید، آن مشتری وارد سایت سارپیران شده، سایر مشخصات و امکانات محصول را دقیق مطالعه و بررسی می کند، و در صورت تمایل به خرید آن محصول، مشخصات خود را در سایت سارپیران وارد می كند. بلافاصله به صورت اتوماتیك ایمیلی برای شما ارسال می شود.(اگر ایمیل به هر دلیل به دست شما نرسد جای نگرانی نیست زیرا مشخصات سفارش دهنده در همان لحظه سفارش در پنل شما نیز به ثبت می رسد). شما می توانید هر روز به پنل خود وارد شوید و با کلیک بر دکمه سفارشات منتظر تایید، مشخصات کسانی که برای خرید به سایت شما ارجاع داده ایم(مشخصات سفارش دهندگان) را مشاهده كنید و اقدام به تماس تلفنی با ایشان نمایید و در صورت توافق، محصول را به ایشان بفروشید یعنی عملا هیچ واسطه ای وجود نخواهد داشت و شما مستقیما با خود مشتری مذاكره می كنید. شما می بایست در بخش سفارشات، سفارشاتی را که واقعا به فروش منتهی شده است تایید نمایید. پس از تایید هر سفارش، به صورت اتوماتیک موجودی شما در صفحه اول پنلتان به روز شده و به شما نشان داده می شود.

فروشندگان

وجه تمایز سارپیران با سایتهای دیگر: در این روش كه سایت سارپیران به كار می برد، شما اطمینان دارید که محصول خود را به فروش رسانده و مبلغ معادل قیمت محصول را خودتان شخصا از مشتری دریافت کرده اید و هیچ گونه واسطه ای برای تبادل پول وجود نخواهد داشت و شما عملا با خود مشتری مذاكره می كنید(شما محصول را به او می دهید و او نیز مبلغ را به شما می پردازد).
چیزی كه باعث تداوم همكاری سارپیران با فروشنده است صداقت فروشنده است. بنابراین ما فقط محصولات فروشندگان معتبر و مورد اعتماد را تایید می کنیم.

سیستم سارپیران به گونه ای است که فروشنده و مشتری باید مستقیما با هم مذاکره کنند. فروشنده در هر زمان که مبلغی به سایت بپردازد به صورت اتوماتیک پورسانت بازاریابهای مربوطه به حسابشان در سایت افزوده می شود و ایمیلهای اتوماتیک نیز در همان لحظه برای بازاریابها ارسال می گردد و بنابراین بازاریاب تشویق به ادامه کار می شود و  با جدیت بیشتری محصولات آن فروشنده را بازاریابی می کند.
اساس بازاریابی ما این است که مشتری و فروشنده را به هم برسانیم. فقط کافی است مشخصات مشتری در صفحه سفارش محصول ثبت شود. پس از آن لازم است فروشنده با مشتری تماس بگیرد و تمام تلاش خود را برای فروش محصول به ایشان بکار ببرد.. اساس کار بازاریابها این است که توسط لینک بازاریابی آنها مشخصات مشتری در صفحه سفارش ثبت شود. وقتی اطلاعات مشتری ثبت شد، در هر زمانی که محصول را خریداری کند، حق بازاریابها محفوظ بوده و به حسابشان افزوده خواهد شد. برخی دوستان تصور می کنند که مشتری با فروشنده تلفنی صحبت می کند و محصول را خرید می کند و حق بازاریاب پایمال می شود. اینگونه نیست زیرا فقط زمانی مشخصات فروشنده (مانند تلفن و ایمیل) برای مشتری ارسال می شود که مشتری توسط صفحه سفارش محصول را سفارش دهد. مسلما پس از ثبت سفارش، تماس تلفنی و مذاکره مشتری و فروشنده، به نفع سه طرف است(فروشنده، مشتری، بازاریاب).

هشدار: خطا و سهل انگاری از طرف فروشنده در تایید یا عدم تایید یک فروش منجر به حذف محصولات فروشنده از سیستم می شود زیرا کوچکترین خطا و سهل انگاری ار دید بازاریابها مخفی نخواهد بود و موجب دلسرد شدن آنها از سایت سارپیران خواهد شد بنابراین مدیریت پیاپی پیگیر سفارشات و نحوه عکس العمل فروشنده نسبت به سفارشات است و با هر گونه سهل انگاری فروشنده برخورد قاطع می شود.

لازم است مشتری و فروشنده کاملا مذاکره نمایند و حتی برای محصولات فوق العاده گران قیمت، همدیگر را ببینند و قرار داد امضا کنند. هدف سارپیران این است که بداند چه کسی فلان محصول را می خواهد و بعد وی را وارد سایت کند تا سفارش دهد. وقتی او سفارش داد ما می خواهیم فروشنده و مشتری هر گونه که دوست دارند با هم توافق کنند. مهم این است که توسط سارپیران سفارش داده است. در هر زمان که آن مشتری محصول را بخرد، پورسانت مورد نظر بازاریاب محفوظ است. زیرا مشخصات آن سفارش کنار نام بازاریاب ثبت شده است. در واقع فروشنده متعهد است حق بازاریاب را بپردازد.

 
خرید و فروش در سایت سارپیران اینترنتی نیست بلکه ما فروشنده و مشتری را اینترنتی با هم آشنا می کنیم. امیدوارم تفاوت این دو را درک کنید.

هدف سایت سارپیران راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی نبوده که ما خودمان محصول را از فروشنده بخریم و به مشتری تحویل دهیم. هدف این نیست که سایت سارپیران واسطه باشد بلکه هدف ما کار بازاریابی اصولی است. کار ما به این جهت جدید است که مشتری و فروشنده را به هم می رسانیم. واسطه یا دلال نیستیم بلکه معرف و بازاریاب هستیم. در سیستم بازاریابی سارپیران، مشتری با خود فروشنده بدون هیچ واسطه ای صحبت می کند. چه کسی بهتر از فروشنده می تواند محصول خود را برای خریدار توضیح دهد؟

چه فروشندگانی در سارپیران موفق خو اهند بود؟

طبق تجارب گذشته، تنها فروشندگانی در سارپیران موفق بوده اند که پیاپی با سفارش دهندگان تماس گرفته اند و کاملا جدی پیگیر سفارشات محصولات خود بوده اند. اگر فروشنده ای نتواند محصولات خود را به سفارش دهندگان بفروشد بازاریابهای مربوطه نسبت به بازاریابی محصولات وی دلسرد می شوند. فروشنده ای موفق است که بتواند با فروش محصولات خود و تایید آن فروشها در سیستم بازاریابهای زیادی را تشویق به بازاریابی محصولات خود کند.

 

پس از عضویت در بخش فروشندگان از امکانات زیر بهره مند خواهید شد:

  1. امکان افزودن محصول به لیست محصولات خود به صورت نامحدود در هر زمان

  2. مشاهده فهرست محصولات و تعداد بازدید، تعداد سفارش و تعداد فروش انجام شده از هر محصول

  3. امکان ویرایش مشخصات هر محصول

  4. امکان ثبت سه فایل تصویر از نوع gif یا jpg برای هر محصول و امکان تغییر تصاویر در هر زمان

  5. امکان ثبت 15 قابلیت و ویژگی از هر محصول

  6. امکان ثبت 3 پاراگراف برای ثبت شرح مفصلی از هر محصول

  7. امکان مشاهده لیست سفارشات مشتریانی که قصد خرید محصولات شما را دارند.


 

مقررات بخش فروشندگان:

لطفا قبل از ثبت نام در این بخش، ابتدا مقررات زیر را به صورت کامل و دقیق مطالعه نمایید.


بند 1: لطفا زمانی که که از فروش محصول خود به یک سفارش دهنده مطمئن شدید اقدام به تایید سفارش مربوطه نمایید.


بند 2: بلافاصله پس از اینکه سفارش یا سفارشاتی را به عنوان فروش واقعی تایید نمودید موجودی شما در سارپیران به روز می شود. بنابراین لطفا در تایید کردن سفارشات دقت کنید.

 
بند 3: شما می توانید سفارشاتی را که اطمینان دارید هرگز فروشی در پی نخواهند داشت، در لیست سفارشات رد شده(تایید نشده) قرار دهید.


بند 4: چنانچه مشخص شود که سفارش دهنده ای، محصول مورد نظر خود را از فروشنده مربوطه خریداری کرده است اما آن فروشنده عمداً سفارش مربوطه را رد كرده است؛ سایر محصولات آن فروشنده غیر فعال خواهند شد.


بند 5: تقاضا داریم جهت پیگیری و تایید یا عدم تایید سفارشات، هر هفته حداقل یک بار به سیستم فروشندگان وارد شوید. بدیهی است مراجعه و توجه بیشتر شما به این بخش، تداوم همکاری دوجانبه را به همراه خواهد داشت.


بند 6: شما می توانید تعداد محصول به فروش رسیده از هر سفارش و درصد تخفیفی را که به سفارش دهنده اختصاص داده اید، با استفاده از فرم مربوطه، به آسانی ویرایش کنید.


بند 7:  مبلغ قابل پرداخت شما، برای سفارشاتی محاسبه می شود که از طرف شما تایید شده باشند (منتهی به فروش محصول شده باشند).

 

بند 8:  تا زمانی که مبلغ قابل پرداخت خود را به موقع و در زمانهای تعیین شده به سایت سارپیران پرداخت کنید، محصولات شما فعال خواهند بود و بازاریابی مستمر برای آنها انجام خواهد شد.

 

بند 9:  پس از ثبت نام و ثبت محصولات، لازم است فروشنده حداقل مبلغ 50 هزار تومان به عنوان شارژ اولیه حساب، واریز کرده و در پنل خود ثبت کند.

 

تعهد نامه:

چنانچه کلیه مقررات بخش فروشندگان را که در 9 بند فوق مشاهده می کنید می پذیرید، ابتدا جمله زیر را تایید کرده و سپس دکمه ثبت نام در بخش فروشندگان را کلیک نمایید.

 

©1388-1403